Leden 2012

Moje Kecy

14. ledna 2012 v 11:38 | Tamika |  BBLOG
Tááák že Tami ma zase čas na blog.Vzhledem k tomu ze se uzavíraly známky sem se učila,učila,učila a prolezla ze všech předmětů jen ze surovin mám N jelikož sem hodne chyběla,ale doplňovací zkoušky dám jak nic :)

Každopádně se chci pozastavit nad tupostí hodně mích spolužaček , které nebudu jmenovat :)
Moje kamarádka a též otaku (a SB) Ellis Elicious mi donesla dvd s anime které ještě neznám, půjčila mi je dom, abych se na ně mohla kouknout.
Každopádně ty tak zvané kamarádky jak viděli na jednom dvd napsané slovo ,, NARUTO ,, , začaly mít hned blbý kecy stylu ... JEŽIŠI NARuTO, TO JE PI**VINA, ČUMÍTE NA POHÁDKY...
Samozřejmě z naší strany se neozvalo nic, pouze ,,ignorace,, , jelikož přít se o tomhle s nimi nemá vůbec žádnou cenu. Říkala sem to asi stokrát , každý má rád neco jiného, ale i na tohle lítaly kecy jo jo jo ale koukat na pohádky .. Ty jejich blbý narážky mi začínají trhat žíly..

Jet u někdo se stejným problémem jako má Tamíí a Ellis ?? Jestli jo .. prosim raďte

C.C.

5. ledna 2012 v 21:07 | Tamika |  CODE GEASS-OBRÁZKY


Shirley

5. ledna 2012 v 20:59 | Tamika |  CODE GEASS-OBRÁZKY

Nanali

5. ledna 2012 v 20:58 | Tamika |  CODE GEASS-OBRÁZKY

Suzaku

5. ledna 2012 v 20:57 | Tamika |  CODE GEASS-OBRÁZKY

Lelouch

5. ledna 2012 v 20:56 | Tamika |  CODE GEASS-OBRÁZKY

Code Geass - recenze

5. ledna 2012 v 20:54 | Tamika
Pro ty, co o Code Geassu nic neví : nemyslím, že by byl nejvhodnější pro mladší z nás. Řekněme, že se v něm objevuje dost brutality. Jestli jste ale viděli Elfen Lied, tak vás už asi nic nepřekvapí.

Příběh :
Děj se odehrává pár let v budoucnosti, kdy Nová Británie porazila Japonsko a i když s ním jako "žije v míru", tak jsou Japonci, nyní už označováni jen jako 11-tí, utlačováni jak se jen dá.
Skupinky Japonců se ale pomocí terorismu pokouší Británii porazit, což je pro ně nemožné.
Jednou ukradnou Britům bombu plnou jedovatého plynu, ale při útěku se vybourají.
Jediný, kdo jim přiběhne na pomoc, je mladý Brit, šachový mistr, Lelouch. Ten, ačkoliv je jeho otec vládce Británie, Británii ze srdce nenávidí a velmi rád by ji zničil.
Při pokusu o pomoc zraněným spadne do nákladního prostoru auta a "teroristi" s ním nevědomky odjedou.
Ve chvíli, kdy na ně zaútočí Britské helikoptéry, přichází na scénu hlavní lákadlo Code Geassu - roboti.
Na první pohled velmi okopírované - styl pohybu jako v Blue Genderovi, vhzled jako AS z Full Metal Panicu. No ale mají něco do sebe.
Když se jim ale nepodaří Brity zastavit, auto se jim opět vybourá a tentokrát zajdou do jakési staré budovy.
Ve stejnou chvíli, kdy na Leloucha zaútočí Britský voják, který je ale ve skutečnosti jeho starý přítel, se kapsle s plynem otevře. Ale místo plynu z něj vypadne mladá dívka. Při pokusu o její záchranu dorazí Britská jednotka. Suzaku (Lelouchův starý kamarád, nyní Britský voják) odmítne zabít Leloucha, tak ho velitel sám střelí. Když má být zastřelen i Lelouch, skočí do rány ta tajemná dívka. Střela ji zasáhne do hlavy, ale i tak se ještě dotkne Leloucha a jakoby telepatíí mu dá nabídku. Slíbí mu moc, ale oddělení od starého života. Lelouch příjme.
Díky této síle může Lelouch komukoliv dát rozkaz a ten, komu byl rozkaz zadán, ho bezpodmínečně splní, i kdyby to znamenalo se na místě zastřelit.

Tak takhle nějak vypadá první díl a příběh. Anime je celkově velmi povedené, málokdy se u něj dá nudit. Někomu může vadit snad jen kresba, kvůli které vypadají postavy velmi hubeně. Podobně jako v Tsubasa Chronicle.
Většina dílů je napínavá a plná akce. Na své si ale především příjdou milovníci mecha soubojů a všeho kolem nich.