Leden 2009

LEON vs. YURI

30. ledna 2009 v 23:31 | Tamika
(JÁ OSOBNĚ HLÁSLA PRO LEONA)

Pimp Text


AI YORI AOSHI

30. ledna 2009 v 17:25 | Tamika


vím že to není anime ale.....

29. ledna 2009 v 15:47 | Tamika
Hojky všichni vím že to není anime ale prosím podívejte se na to budu moc ráda

NEZAVÍREJTE OČI !!!!


jak se kreslí chibici

28. ledna 2009 v 16:24 | Tamika |  anime mix


ONEGAI TEACHER-VŠECHNY DÍLY S CZ TITULKAMA

28. ledna 2009 v 16:17 | Tamika |  ONEGAI TEACHER-RECENZE
HOJKY VŠICHNI A HLAVNĚ MOJE SBÍNKA.VČERA SEM SHLÉDLA VŠECHNY DÍLY
ONEGAI TEACHER/PROSÍM UČITELKO
JE TO MOOOOOOOOC KAWAI ANIME A MYSLÍM ŽE BY STE HO CHTĚLI TAKY VIDĚT

ZKRÁCENĚ: JE TO PŘÍBĚH KEIE A MIZUHO.MIZUHO JE ZE GALAXIE A KEI UVIDÍ JAK PŘISTANE NA ZEMI,KEI SI MYSLÍ ŽE TO BYL JEN SEN,ALE DRUHÝ DEN VE ŠKOLE HO JISTÁ MIZUHO BUDE UČIT.MIZUHO SE BUDE STĚHOVAT DO BYTU HNED VEDLE KAIOVA DOMU A DÁL VÁM TO NEŘEKNU.ŘEKNU VÁM JEN TO ŽE JE V TOM VELKÝ KUS ROMANTIKY
(MÁ TO 13 DÍLŮ)


VIDEO NAJDETEalt

OT-RECENZE

28. ledna 2009 v 15:59 | Tamika |  ONEGAI TEACHER-RECENZE
Alternativní názvy:
Onegai Sensei (Japanese)
Onegai Teacher (Japanese)
Onetei (Japanese)
Please Teacher
おねがい☆ティーチャー (Japanese)
おねてい (Japanese)

Moc moc pěkné anime, kde nechybí humor ani pěkná kresba. No, originální sice moc není, ale tak to všechny anime tohohle tipu. Je to prostě mírně lechtivá komedie, u které se zasmějete, na konci třeba i rozpláčete.

Příběh: Kei je středoškolák, který trpí zvláštní nemocí. Pokaždé, když se dostane do stresu, jeho tělo se v podstatě zastaví a zůstane v určitém stádiu hybernace. Proto, i když chodí teprve na střední a všichni ho mají za pátnáctiletého, je mu osmnáct. Svou nemoc však před okolím tají.

Jednou, když leží u jezera a rozjímá nad svou nemocí a vesmírem, přistane doprostřed jezera kosmická loď a vyskočí z ní krásná mimozemšťanka. Když jde druhý den do školy, jeden z jeho přátel hlásá, že mají novou mladou učitelku. Kei tomu nijak nevěnuje pozornost, avšak právě tou učitelkou je to ona mimozemšťanka. A aby toho nebylo málo, paní učitelka-mimozemšťanka Mizuho se přestěhuje ke Keiovi do sousedství. Když jí Kei pomáhá vykládat její věci, přijde na to, že Mizuho není z jeho planety a semele se pěkná honička, kdy semu to Mizuho snaží všechno vysvělit.

Ve škole si ho pak Mizuho odchytne a chce si s ním promluvit, ale pak je zamknou ve skladu náčiní na tělocvik. Promluvit si sice promluví, avšak vysvobodí je až ředitel, který se hodně zajímá o to, co tam dělali. A tak si Kei vymyslí, že jsou manželé, aby je oba ze školy nevyhodili. Nakonec se doopravdy vezmou a Kei začne bydlet u Mizuho. Jak ale vyřešit všechny ty problémy se spolužáky, rodinou Mizuho a mnoho dalších věcí, to neví...

Vážně moc pěkné a roztomilé anime. Fandim Mizuhině sestře, ta je bombová. Co se týče vztahu mezi Keiem a Mizuho, taky dokonale propracovanej, nic tomu nechybí. Radím každému se podívat, nebudete litovat.


Epizod: 12 + OVA(někdy jí označují jako třináctý díl, ale to je blbost)
Opening Theme:
"Shooting Star" By KOTOKO
Ending Theme:
"Sora no Mori De" By Kawada Mami
#2: "Love a Riddle" by KOTOKO (ep 12)

2001-12-05

Režisér: Yasunori Ide

Manga:
Příběh - Yousuke Kuroda
Kresba - Shizuru Hayashiya