Listopad 2008

MŮJ NOVÝ MAZLÍČEK Yachiru

30. listopadu 2008 v 18:42 | MAJUMACHI |  BBLOG
Jméno Yachiru,protože mě připomínal Yachiru z BLEACH
Majumachin králíček

ADOPCE PRO Sally May

30. listopadu 2008 v 18:37 | MAJUMACHI

SnS-TAPETY

30. listopadu 2008 v 15:23 | MAJUMACHI |  SnS-OBRÁZKY


Shakugan no Shana-RECENZE

30. listopadu 2008 v 15:13 | MAJUMACHI |  SnS-RECENZE
Shakugan no Shana (灼眼のシャナ - Šakugan no Šana) je anime, jehož příběh napsal Yashichirou Takahashi. V Japonsku se seriál vysílal od října 2005 do dubna 2006 a má 24 dílů. Anime vypráví o klukovi jménem Sakai Yuuji, průměrném středoškolákovi, jehož život se jednoho krásného dne obrátí naruby, a o dívce jménem Shana, která není vůbec obyčejná, říká si "Zabiják ohnivými vlasy a zářícíma očima" - Enpatsu Shakugan no Uchite. Název anime lze volně přeložit jako "Shana se zářícíma očima".
Sakai Yuuji (坂井悠二 - Sakai Jůdži) je normální středoškolský student, který nijak nevybočuje z průměru. Nikdy se mu nestalo nic zvláštního, a tak si myslí, že normální život, který žije doteď, bude trvat věčně. To samozřejmě není pravda a jednoho dne se jeho život otočí naruby. Při cestě ze školy domů zažije neuvěřitelný zážitek. Najednou se zastaví čas a on vidí, jak velká kreatura vysává plamínky, které jsou v tělech ostatních lidí. Ve chvíli, kdy má dojít na něj, se objeví holka s dlouhými zářícími vlasy a červenýma očima, která má meč a plášť. Těsně ho zachrání. Tahle holka si říká "Flame Haze" (česky mě napadá výraz "Plamenné Kouřmo", nebo "Ohnivá mlha", což zní strašně) a loví příšery z jiného světa. Tyto příšery se nazývají Tomogara. Tomogary jsou potvory z "Rudé dimenze", které kradou "Energii existence" - energii, která tvoří základ všeho.
Yuuji si všimne, že i v něm hoří modrý plamen, a od Flame Haze se dozví, že opravdový Yuuji již před nějakou dobou zemřel a že on je pouhou náhradou - "Torch" (pochodeň). Torch je člověk, který nahrazuje lidi vymazané ze světa, aby šok z jejich zmizení nebyl moc velký. Tyto náhrady mají však pouze omezenou životnost a po nějaké době samy zmizí. Yuuji se s Flame Haze spřátelí a pojmenuje ji Shana. Shana si myslí, že Yuuji je normální Torch a že za chvíli také zmizí. To se ale nestane. Z Yuujiho se vyklube speciální verze Torch, takzvaný Mistes. Má v sobě "Hougu" (Hógu), díky čemuž je velmi cenný. Shana se ho rozhodne chránit, protože kreatury chtějí využít právě Hougu v něm k tomu, aby narušily rovnováhu ve světě. Yuuji se rozhodne se Shanou bojovat. Shana je součástí nekonečné bitvy mezi Flame Haze a Tomogary.
Shakugan no Shana je velmi dobré akční anime, užijeme si hodně nervy drásajících bitek s různě silnými a schopnými nepřáteli, ale i bitky mezi samotnými Flame Haze. Jako obvykle se ale setkáme i s jemnějšími scénami. Yuuji totiž chodí do třídy s Yoshidou Kazumi (吉田一美, Jošida Kazumi) - velmi plachou dívkou, která se do něj zamilovala, ale bojí se mu to říci. Mezitím se ale vytvoří i vztah mezi Shanou a Yuujim. Ačkoliv je Shana holka dost od rány, tak ani ona Yuujimu neřekne své pravé pocity. Holky pak mezi sebou o Yuujiho bojují. Tyto části anime jsou mezi drsnými bitkami dobrým zpestřením a určitě potěší (alespoň tedy pokud nejste zastánci nepřetržitých bitek, pak by Vás to asi nudilo). Určitě doporučuji shlédnout celé!

Shakugan no Shana

30. listopadu 2008 v 15:11 | MAJUMACHI |  ANIME O-T


Obrázek na plochu v rozlišení 1280 x 1024 - Shakugan no Shana

ADOPCE PRO Amy

30. listopadu 2008 v 13:24 | MAJUMACHI


TAK MÁM 3.MÍSTO

29. listopadu 2008 v 22:29 | MAJUMACHI


JAKÉ VLASY MÁŠ V ANIME

28. listopadu 2008 v 22:11 | MAJUMACHI
JE TO ANGLICKÝ TEST ALE JE TO PRIMITIVNÍ TAK ŽE VĚČINU POCHOPÍTE JU

MĚ VYŠLY TYTO VLASY

Máš modré vlasy!! Jsi trochu plachá ale to je v pořádku!! My tě stále milujem.